660 294 685 kontakt@kancelaria-lw.pl Pon-Pt 10:30 - 18:30

Odszkodowania

Kancelaria prawna z Oławy oferuje porady prawne w zakresie uzyskania odszkodowania, reprezentując osoby, które na skutek różnych działań bądź zaniedbań osób trzecich doświadczyły uszczerbku na zdrowiu, bądź w inny sposób doświadczyły negatywnych skutków wypadku. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dobry prawnik powinien wykazać się w takich sytuacjach empatią, pozostając przy tym profesjonalistą.

Prowadzimy działalność zarówno w zakresie dochodzenia odszkodowań z wypadków komunikacyjnych – w tym samochodowych, komunikacji miejskiej czy rowerowych. Radca prawny i adwokat przed podjęciem sprawy oceni także, czy roszczenie o odszkodowanie nie uległo przedawnieniu oraz jakie będą ewentualne konsekwencje dla obu stron – w zakresie prawa cywilnego lub karnego.

Nasz prawnik oszacuje też wysokość możliwego do uzyskania zadośćuczynienia dla poszczególnych spraw. Każda sprawa o odszkodowanie jest bardzo indywidualna i do każdej z nich podchodzimy inaczej, bazując na wieloletnim doświadczeniu.

Doskonale zdajemy sobie sprawię z tego, jak skomplikowanym i delikatnym tematem mogą być odszkodowania, dlatego stawiamy dobro naszych klientów na pierwszym miejscu. Dokładnie badamy każdą sprawę i na bieżąco informujemy naszych klientów o jej postępach, a także o możliwych rozwiązaniach.

Jeżeli chodzi o odszkodowania, Oława jest miastem, w którym z sukcesem pomogliśmy wielu osobom dochodzić swoich praw oraz uzyskać zadośćuczynienie, o czym świadczą pozytywne opinie wystawione przez klientów.

Przez lata udało nam się zdobyć wystarczającą wiedzę, abyśmy mogli skutecznie wspierać naszych klientów w sprawach o odszkodowanie, gdzie liczy się nie tylko profesjonalne podejście, ale także dokładne wysłuchanie poszkodowanej osoby i poświęcenie jej wystarczającej ilości czasu. Radca prawny i adwokat będzie do Państwa dyspozycji i odpowie na wszystkie pytania, a także rozwieje ewentualne wątpliwości. Nie zapominamy, że w tak trudnych sprawach na pierwszym miejscu stoi człowiek i jego cierpienie, dlatego do każdej z nich podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, dając z siebie wszystko.

Walczymy od odszkodowania