660 294 685 kontakt@kancelaria-lw.pl Pon-Pt 10:30 - 18:30

Adwokat i radca prawny

Kancelaria Adwokacko – Radcowska Lisiowski Waluda to połączenie sił adwokata Macieja Lisiowskiego i radcy prawnego Wadim Waludy. Nasza kancelaria z powodzeniem udziela pomocy prawnej osobom fizycznym, jak również prowadzi obsługę prawną przedsiębiorstw, głównie na terenie miasta Oława. Wiemy jak ważny jest w niektórych przypadkach dobry adwokat i dobry radca prawny i jakie znaczenie dla sprawy może mieć dobre przygotowanie merytoryczne oraz znajomość problemu naszego klienta. Dlatego też udzielając pomocy prawnej słuchamy dokładnie każdego klienta oraz zagłębiamy się w jego problem w sposób maksymalnie zaangażowany i rzetelny. Każdy prawnik w kancelarii specjalizuje się w wąskiej dziedzinie prawa, co pozwala nam na bieżąco wymieniać się aktualnościami dotyczącymi zmian w prawodawstwie. Profesjonalne zarządzenie kancelarią w Oławie pomaga nam zapewnić naszym klientom nie tylko najwyżej jakości obsługę prawną, ale też gwarantuje bezpieczeństwo korzystania z naszych usług. Dobry prawnik jest zwykle polecany przez zadowolonych klientów kolejnym osobom, dlatego bardzo dbamy o jakość współpracy i dobre efekty naszej pracy.

Wielu klientów wraca do nas po radę i profesjonalną pomoc prawną, kiedy potrzebny jest im rzetelny adwokat. Oława to miasto, w którym przez lata zdobywaliśmy cenne doświadczenie. Nasi pracownicy do każdej sprawy podchodzą profesjonalnie, traktując klientów indywidualnie i poświęcając im tyle czasu, ile potrzebują.

Dobrze wiemy, jak istotną rolę pełni dobry radca prawny. Oława, jak każde miasto, posiada swoją specyfikę, którą doskonale znamy, więc jesteśmy w stanie z powodzeniem dbać o interesy naszych klientów.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz dostępny na stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy także na ulicę Brzeską 19, gdzie pracują nasi adwokaci. Oława to miasto, które jest nam bliskie, więc doskonale wiemy, czego oczekują nasi klienci. Zdobyte doświadczenie bezpośrednio przekłada się na jakość świadczonych usług i zadowolenie naszych klientów ze współpracy.

Jeżeli potrzebny jest Państwu wiarygodny prawnik, serdecznie zapraszamy do naszej kancelarii.

Radca prawny i adwokat

Wadim Waluda

Radca Prawny
660 294 685 waluda@kancelaria-lw.pl

Maciej Lisiowski

Adwokat
605 441 506 lisiowski@kancelaria-lw.pl