660 294 685 kontakt@kancelaria-lw.pl Pon-Pt 10:30 - 18:30

Obsługa prawna przedsiębiorstw

Nasza kancelaria świadczy usługi na rzecz przedsiębiorców, w szczególności z segmentu mikro, małych i średnich firm, działających przede wszystkim na terenie miasta Oława.

Nasi prawnicy oferują obsługę prawną przedsiębiorstw przede wszystkim zakresie doradztwa prawnego oraz bieżącej działalności danej firmy. Dobry radca prawny oraz dobry adwokat udzieli również wszelkich porad, wyjaśniających zawiłości przy zakładaniu każdego rodzaju spółek, stowarzyszeń bądź fundacji. Ponadto pomożemy Państwu opracować wymaganą dokumentację spółki oraz oferujemy reprezentację przed organami rejestracyjnymi m.in. KRS czy też w postępowaniach sądowych i przedsądowych. Dobry prawnik z pewnością sprawdzi się też przy opracowaniu dokumentacji korporacyjnej – umów, statutów, aktów założycielskich czy wymaganych regulaminów wewnętrznych. Warto też pamiętać, żeby prawnik przeanalizował jaka jest sytuacja prawna danej spółki, w tym umów zawieranych z innymi przedsiębiorcami lub pracownikami. Zachęcamy do konsultacji z naszą kancelarią w sprawie szczegółowego omówienia pożądanej obsługi prawnej.

Bazując na swoim długoletnim doświadczeniu i szerokiej wiedzy, Kancelaria Adwokacko – Radcowska Lisiowski Waluda oferuje kompleksową obsługę prawną firm z Oławy, a także z innych miast. Nasza działalność zorientowana jest na efektywne rozwiązywanie problemów firm i udzielanie im skutecznego wsparcia w prowadzeniu działalności gospodarczej. Nasza kancelaria świadczy usługi na rzecz przedsiębiorców, w szczególności z segmentu mikro, małych i średnich firm, działających przede wszystkim na terenie miasta Oława.

Doświadczenie wielu przedsiębiorców pokazuje, że przed podjęciem każdej decyzji, która posiada kluczowe znaczenie dla firmy, warto zwrócić się po fachową poradę do prawnika. Współpracując z nami, możecie mieć Państwo pewność, że zaoferujemy specjalistyczną pomoc w różnorakich sprawach, pojawiających się w codziennym funkcjonowaniu firmy, jak i tych bardziej skomplikowanych. Szerokie spektrum oferowanych przez nas usług sprawia, że prowadzimy kompleksową prawną obsługę firm w Oławie i nie tylko.

W czym możemy Państwu pomóc?

– Doradzamy w wyborze najbardziej korzystnych form i sposobów prowadzenia działalności gospodarczej.

– Nasi prawnicy oferują obsługę prawną przedsiębiorstw przede wszystkim w zakresie doradztwa prawnego oraz bieżącej działalności danej firmy.

– Udzielamy wsparcia między innymi z zakresu przepisów prawa spółek, Kodeksu Pracy, Kodeksu Cywilnego, prawa gospodarczego i ochrony własności intelektualnej.

– Dobry radca prawny oraz dobry adwokat udzieli również wszelkich porad, wyjaśniających zawiłości przy zakładaniu każdego rodzaju spółek, stowarzyszeń bądź fundacji. Ponadto pomożemy Państwu opracować wymaganą dokumentację spółki.

– Świadczymy usługi związane z likwidacją, przekształcaniem i podziałem spółek.

– Opracowujemy projekty umów i ewentualnych zgód korporacyjnych.

– Nasza kancelaria przychodzi też z pomocą, gdy – także do długofalowej współpracy – niezbędny jest adwokat korporacyjny Oława nie jest jedynym miastem, z którego pochodzą nasi klienci. Coraz więcej firm decyduje się na stałą współpracę z prawnikiem czy adwokatem, dzięki czemu mogą liczyć na bieżące wsparcie prawne w podejmowanych działaniach.

– Oferujemy reprezentację przed organami rejestracyjnymi, między innymi Krajowym Rejestrem Sądowym.

– Reprezentujemy klientów w postępowaniach sądowych i przedsądowych, przede wszystkim w sprawach z zakresu prawa handlowego, cywilnego, gospodarczego, prasowego, własności intelektualnej, prawa pracy, a także z tytułu czynu nieuczciwej konkurencji.

– Dobry prawnik z pewnością sprawdzi się też przy opracowaniu dokumentacji korporacyjnej – umów, statutów, aktów założycielskich czy wymaganych regulaminów wewnętrznych. Posiadamy doświadczenie w tworzeniu projektów umów i weryfikacji zapisów już istniejących.

– Przygotowujemy porozumienia typu joint venture.

– Analizujemy, jaka jest sytuacja prawna danej spółki – w tym, jakie są umowy zawierane z innymi przedsiębiorcami lub pracownikami.

– Prowadzimy windykację wierzytelności.

– Prowadzimy sprawy pracownicze.

Służymy doświadczeniem i naszymi kompetencjami wszędzie tam, gdzie niezbędne jest wsparcie prawne i pomoc adwokata firmowego Oława jest głównym, choć nie jedynym, miejscem naszej działalności.

Możemy Państwa zapewnić, że z naszej strony dokładamy wszelkich starań, by jako kancelarię wyróżniała nas wysokiej jakości obsługa prawna przedsiębiorstw Oława czy inne miasto w Polsce – we wszystkich z nich firmy natrafiają na szereg przeciwności prawnych. Sytuacja i potrzeby każdej firmy są szczególne, dlatego też do każdej powierzonej nam sprawy podchodzimy indywidualnie, dokładnie zapoznając się z tematem. Zachęcamy do konsultacji z naszą kancelarią w sprawie szczegółowego omówienia pożądanej obsługi prawnej.

Świadczymy zarówno pomoc jednorazową, jak i podejmujemy długotrwałe współprace z firmami. Rodzaj i zakres współpracy ustalany jest w zależności od potrzeb naszych klientów.

Jeśli jesteście Państwo przedsiębiorcami, którym pomocą może służyć prawnik dla firm Oława serdecznie zaprasza – tutaj znajdziecie Państwo wsparcie, jakiego potrzebujecie!

 

Obsługa prawna firm