660 294 685 kontakt@kancelaria-lw.pl Pon-Pt 10:30 - 18:30

Usługi prawnicze dla klientów indywidualnych

Kancelaria Adwokacko – Radcowska Lisowski Waluda świadczy na rzecz mieszkańców miasta Oława usługi prawne
m.in. w następującym zakresie:

Pomagamy przy kredytach frankowych

Sprawy pracownicze

Rozwód/separacja

Alimenty

Spadek/zachowek

Odzyskiwanie długów

Odszkodowania

Dobry prawnik, udzielając porad prawnych, dostosowuje świadczone usługi do indywidualnych potrzeb klienta, o co bardzo dbamy, rzetelnie prowadząc nasza firmę. Nasz radca prawny oraz adwokat jest do Państwa dyspozycji na każdym etapie świadczonej usługi prawnej. Gwarantujemy wysoki poziom merytoryczny oraz profesjonalne przygotowanie. Dobry adwokat i dobry radca prawny pomoże Państwu przygotować wymaganą w postępowaniu sądowym dokumentację oraz wytłumaczy wszelkie zawiłości związane z tematyką sprawy. Do każdej sprawy podchodzimy z zaangażowaniem, pracując na dobrą opinię i renomę, o czym świadczą powracający do nas klienci.

W kwestii kancelarii adwokackiej, która zapewnia kompleksowe usługi prawnicze, Oława to miejsce, w którym znajdą Państwo odpowiednią pomoc na najwyższym poziomie. Nasza Kancelaria Adwokacko – Radcowska Lisiowski Waluda rzetelnie i z zaangażowaniem zajmie się Państwa przypadkiem, zwracając uwagę na różnorodne aspekty związane ze sprawą.

Wszyscy specjaliści w naszej kancelarii zajmują się określoną dziedziną prawa, co daje Państwu gwarancję kompetencji oraz wiedzy merytorycznej, koniecznej do rozwiązywania problemów prawnych, z którymi zgłaszają się do nas osoby potrzebujące doradztwa. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w sprawach dotyczących klientów indywidualnych, możemy zagwarantować Państwu bezpieczeństwo i wsparcie. W przypadku osób fizycznych świadczymy usługi prawne w zakresie prawa rodzinnego i spadkowego (rozwód, separacja, alimenty, spadek, zachowek), spraw pracowniczych, odszkodowań i odzyskiwania długów. Co więcej, zajmujemy się również udzielaniem pomocy przy kredytach frankowych.

Jeżeli interesuje Państwa dobry prawnik, Oława ma wiele do zaoferowania: to tutaj najczęściej pracujemy, gwarantując mieszkańcom profesjonalne usługi prawnicze. Z naszej strony mogą Państwo liczyć zarówno na jednorazową poradę, kompleksową obsługę sprawy, jak i na współpracę długoterminową. Dobry prawnik, udzielając porad prawnych, dostosowuje świadczone usługi do indywidualnych potrzeb klienta, o co bardzo dbamy, rzetelnie prowadząc naszą firmę.

Radca prawny oraz adwokat z naszej kancelarii jest do Państwa dyspozycji na każdym etapie świadczonej usługi prawniczej. Gwarantujemy wysoki poziom merytoryczny oraz profesjonalne przygotowanie do każdej rozprawy. Dobry adwokat i dobry radca prawny pomoże Państwu przygotować wymaganą w postępowaniu sądowym dokumentację oraz wytłumaczy wszelkie zawiłości związane z tematyką sprawy. Do każdego problemu podchodzimy w sposób indywidualny i z zaangażowaniem, pracując na dobrą opinię i renomę kancelarii, o czym świadczą powracający do nas klienci.

Biorąc pod uwagę fakt, iż w każdym miejscu zdarzają się sytuacje, podczas których niezbędny jest dobry adwokat, Oława jest miastem, z którym ściśle wiążemy naszą działalność. Naszymi klientami są najczęściej mieszkańcy miasta Oława, którzy niejednokrotnie zaufali naszym kompetencjom. Starając się sprostać oczekiwaniom osób, które reprezentujemy, kierujemy się nie tylko profesjonalizmem i etyką zawodową, ale również dbamy o miłą atmosferę w kancelarii adwokackiej. Troska o dobro klienta jest priorytetem w naszej codziennej pracy, dlatego też zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami wszystkie osoby potrzebujące wsparcia prawnego.

Przykład usługi prawniczej