660 294 685 kontakt@kancelaria-lw.pl Pon-Pt 10:30 - 18:30

Bezpłatne porady prawne

Szanowni Państwo!

W państwie demokratycznym konieczna jest umiejętność poruszania się w systemie prawnym. Jeżeli sami nie dysponujemy odpowiednimi kompetencjami, powinniśmy zwrócić się po fachową pomoc. Każdy człowiek, niezależnie od swojego statusu finansowego, może znaleźć się w problematycznej sytuacji, której rozwiązanie potrzebuje pomocy dobrego prawnika. Czasem wystarczy drobna rada, czasem zaś niezbędne okazuje się dłuższe prowadzenie sprawy. W Kancelarii Adwokacko – Radcowskiej Lisiowski Waluda doskonale rozumiemy ludzkie problemy. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, prócz świadczenia standardowych usług, prowadzimy bezpłatne porady prawne. Oława jest miastem, którego mieszkańcy mogą skorzystać z tego rodzaju doradztwa.

Z naszej pomocy może skorzystać każdy, kto potrzebuje porady prawnej. Pomagamy naszym klientom w poruszaniu się po zawiłościach instytucji prawnych i ich przepisów. Nasze usługi mają charakter kompleksowy – obejmują zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców; od dokonywania pojedynczych aktów prawnych, aż po prowadzenie całych postępowań przed odpowiednimi organami i instytucjami. Doradzamy w szerokim zakresie, szczególnie jeśli chodzi o sprawy związane z:

– prawem spadkowym,

– rozwodami i separacjami,

– alimentami,

– odzyskiwaniem długów,

– kredytami we frankach szwajcarskich,

– odszkodowaniami,

– prowadzeniem działalności gospodarczej.

Radzimy także w każdej innej sprawie, w której potrzebna okazuje się pomoc prawna. Oława jest jedynym miastem, na terenie którego świadczymy tego typu usługi, ale zapraszamy także ludzi z okolic tego miasta. Pragniemy, by każdy nasz klient czuł się komfortowo, dlatego dbamy o dyskrecję i dobrą atmosferę spotkania. Zapewniamy, że wszystkie sprawy prowadzimy z największą rzetelnością i starannością. Nasz wykwalifikowany zespół, bazując na swoim bogatym doświadczeniu i wiedzy, dba o każdy szczegół. Wszystko to sprawia, że dajemy Państwu najwyższej jakości porady prawne.

Jeżeli obawiasz się, że nie stać Cię na skorzystanie z odpłatnych usług prawnych, zapraszamy do skorzystania z naszych bezpłatnej pomocy prawnej dla mieszkańców Oławy.

 

Zapraszamy w każdy czwartek w godz. 17.00 – 18.00.